به گزارش CNN فارسي ، اعتراضات مردمی که با گران شدن نان و سایر مواد غذایی آغاز شد و دامنه آن به اعتراضات سیاسی گسترش یافت، روز و شب شنبه ۲۴ اردیبهشت نیز ادامه داشت.

اکانت کاربری ۱۵۰۰ تصویر که پس از آبان ۱۳۹۸ و به منظور اطلاع‌رسانی درباره کشته شدگان آن اعتراضات راه‌اندازی شد، ویدیویی منتشر کرده که منتسب به شهر هفشجان در استان چهارمحال و بختیاری است و در آن نشان داده می‌شود به سمت یک معترض تیراندازی می‌شود. گفته شده که این تظاهرکننده در اثر تیراندازی ماموران  کشته شده است.

این اکانت توییتر همچنین فیلمی از اعتراضات و شعار سر دادن مردم در این شهرستان منتشر کرده و نوشته “یک دقیقه پس از این فیلم مردم به رگبار بسته شدند”. مردم در این فیلم شعار “مرگ بر رئیسی” سر می‌دهند.
اکانت اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران NUFDI نیز در توییترش فیلمی منتشر کرده که گفته شده حمله به پایگاه بسیج در شهرستان هفشجان پس از تیراندازی از سوی این پایگاه به سمت معترضان است.

ابراهیم الله‌ بخشی، درویش گنابادی و زندانی سیاسی سابق نیز که اصالتا اهل هفشجان است، عکسی در توییتر منتشر کرده که گفته می‌شود فرد کشته شده در هفشجان است.

اکانت ۱۵۰۰ تصویر نام این فرد را سعادت هادی‌پور اعلام کرده است.

از سوی دیگر گفته شده که اینستاگرام هشتگ هفشجان را مسدود کرده است. برخی کاربران با تحقیق در این باره نوشته‌اند که این هشتگ از سوی شرکتی در آلمان که با شرکت ایرانی “ابرآروان” همکاری می‌کند مسدود شده است. مهدی حجتی نماینده سلب عضویت شده شورای شهر شیراز  نیز در این باره توییت کرده است.

در سایت‌های رسمی داخل ایران هیچ اخباری از اعتراضات در شهرستان‌ها منتشر نشده است.

اعتراضات در شهرک کاروان تهران

اعتراضات که تا کنون بیشتر مختص شهرستان‌ها بود ظاهرا به تهران هم رسیده است.

ویدیوهایی از تظاهرات و اعتراضات مردم در شهرک کاروان واقع در منطقه رضویه در شرق  تهران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

گفته شده تظاهرات در شهرک کاروان تهران تا پاسی از نیمه شب ادامه داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید