لطفاً برای تماس با سی ان ان فارسی، به نکات زیر توجه فرمایید:

تبلیغات در سایت فقط توسط شرکت اسپانسر تبلیغاتی طرف قرارداد انجام می شود.
سوالات، پیشنهادات و تمامی موارد را در قسمت نظرات اخبار مطرح نمایید و همکاران ما زیر همان نظر پاسخ شما را ارسال می نمایند.
 شما می‌توانید اخبار، سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را از این طریق درج در قسمت نظرات مطالب با ما در میان بگذارید و در صورتی که قصد ارسال اخبار و همکاری با تیم تحریریه خبر را داشتید از طریق همان بخش نظرات زیر اخبار مطالب خود را ارسال نمایید.
فرم زیر فقط به جهت تبلیغات و نویسندگی یا تولید محتوا به صورت دورکار در سی ان ان فارسی که مایل به همکاری بودید فرم زیر را پر کرده و با درج تخصص و سابقه خود به تیم خبرنگاران و تحریریه سی ان ان فارسی بپیوندید.

تماس با سی ان ان فارسی

نظرات شما برای ما مهم است. با استفاده از پنجره زیر پیام خود را برایمان ارسال کنید. تلاش می‌کنیم هر چه سریعتر پاسخ دهیم.

  • از ارسال ایمیل های تکراری خودداری نمایید
  • ایمیل خود را به درستی وارد نمایید تا همکاران ما به راحتی با شما در ارتباط باشند و پاسخ شما را ارسال نمایند.
  • به دلیل ایمیل های زیاد ارسالی برای بخش تحریریه سی ان ان فارسی ممکن است پاسخ با ایمیل شما ۴۸ ساعت زمان ببرد. لطفا صبور باشید و منتظر پاسخ .
  • نظر ، پیشنهاد و انتقاد خود را پيرامون مسایل سی ان ان فارسی ، در قسمت پایین وارد کنید :
نام خود را وارد کنید. (الزامی)
ایمیل صحیح خود را وارد کنید. (الزامی)
متن پیام خود را به فارسی وارد کنید. به دلیل تعداد بسیار بالای پیام ها در صورت نیاز به پاسخ ممکن است کمی زمان پاسخ طولانی شود.
برای تبلیغات در بسترهای گسترده سی ان ان فارسی از فرم بالا استفاده نمایید.

ما تلاش می کنیم همه پیام های مخاطبان را بخوانیم ولی نمی توانیم تضمین کنیم که همه آنها را پاسخ می دهیم. ممکن است به ایمیل شما جواب دهیم یا اینکه در مورد پیامتان با شما تماس بگیریم. در صورت مناسب بودن پیام شما، ممکن است آن را ویرایش و در سی ان ان فارسی منتشر کنیم. اطلاعات مربوط به شما  به هیچ فرد یا نهادی داده نخواهد شد. سی ان ان فارسی مسئول حفط اطلاعاتی است که شما از طریق این صفحه ارسال می کنید. ما از این اطلاعات بر اساس رویه های قانونی به عنوان یک سازمان خبری و در راستای خط مشی سردبیری خود، استفاده می کنیم. اگر درباره نحوه استفاده از اطلاعات شخصی تان سئوالی دارید، به صفحه مربوط به سیاست حفظ حریم شخصی مراجعه کنید. سی ان ان فارسی اطلاعات شما را در ارتباط با نکاتی که مطرح کردید استفاده خواهد کرد و تا زمانی که لازم باشد و نه بیشتر، آن را نگهداری خواهد کرد.