• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

خبر خوش وزیر ارتباطات؛ این افراد اینترنت رایگان می گیرند

  • کد خبر : 27971
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارائه بسته اینترنتی رایگان برای سه دهک درآمدی پایین جامعه خبر داد و گفت: این بسته برای کسانی است که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی را در یافت می‌کنند.

به گزارش CNN فارسي ، عیسی زارع پور در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه دولت افزود: برای سه دهک درآمدی پایین جامعه بسته اینترنتی رایگانی را فراهم کردیم که هموطنانی که مشمول هستند می توانند به درگاه ملی خدمات هوشمند به آدرس my.gov.ir مراجعه کنند که آنجا شماره تلفنی را ثبت می‌کنند و بر روی همان شماره تلفن، حال از هر اپراتوری باشد، یک بسته اینترنت رایگان را برایشان فعال می کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که مدت استفاده از این بسته چقدر است، تصریح کرد: دائمی است، البته بسته ها چهار ماهه بوده، اما به صورت دائمی هر چهار ماه یکبار برقرار می شود و می‌توانند از آن استفاده کنند.

وزیر ارتباطات گفت: این بسته برای سه دهک درآمدی پایین که معمولا کسانی هستند که یارانه ۴۰۰ هزار تومانی دریافت می کنند می‌باشد و با مراجعه به این سامانه می توانند چک کرده و این بسته را برای خود فعال کنند.

سه دهکزارعی پور در ادامه در پاسخ به سئوالی در خصوص دلیل کندی سرعت اینترنت با توجه به اینکه شبکه‌هایی مانند فیلیمو و تلوبیون نیز تحت تاثیر آن کند شده اند، بیان کرد: اگر مردم کندی در هر جا مشاهده کردند با سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات که به صورت شبانه روزی پاسخگو هستند تماس بگیرند و همچنین سایت وزارتخانه، موضوع را بررسی می‌کنیم.

وی افزود: اما کندی کلی اینترنت طی دو سه روز گذشته به دلیل قطعی‌های گسترده‌ای که طی دو، سه شب داشتیم اتفاق افتاد که برطرف شده است، اما اگر موردی در جایی مشکلی داشت سامانه ۱۹۵ وزارتخانه به صورت شبانه روزی آماده است تا گزارش‌های مربوطه را دریافت کنند و دوستان به سرعت موضوع را پیگیری و بررسی کرده و به متقاضیان پاسخ می‌دهند.

لینک کوتاه : https://farsicnn.com/?p=27971

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • استفاده از آزادی بیان حق شماست، رعایت ادب نشان فرهنگ و شخصیت می باشد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی کلمات رکیک و فحش باشد منتشر نخواهد شد.

خبرنامه

X