به گزارش CNN فارسي ،  این زوج شاد که به ترتیب ۴۵ و ۳۳ سال سن دارند، در ۱۲ اکتبر سال ۲۰۲۰ در دفتر رسمی ازدواجی در تامپا، فلوریدا رسماً با هم ازدواج کردند. بعد از به عقب افتادن عروسی شان به دلیل شیوع ویروس کرونا، آن ها بالاخره توانستند عروسی بگیرند. این دو مراسم عروسی شان را در ونکوور کلاب کانادا همراه با خانواده و دوستانشان برگزار کردند. کانادا علاوه بر این که محل بزرگ شدن شای شریعت زاده است، کشوری است که او و همسرش جان سینا در آن با هم آشنا شدند.

این دو برای اولین بار در ونکوور و در مارس ۲۰۱۹ در حال خوردن شام با هم دیده شدند، جایی که سینا مشغول فیلمبرداری فیلم Playing With Fire بود. یک سال قبل از ازدواج با شریعت زاده، جان سینا در مصاحبه ای گفته بود: «چیزی که در مورد این فیلم خاص است این است که بدون توجه به پروژه ای که در آینده در آن مشارکت کنم، این پروژه همیشه برایم معنی ویژه ای خواهد داشت زیرا باید فیلمی خاص را فیلمبرداری کرده و با شخصی خاص آشنا شدم».

سال بعد بود که این زوج عاشق در مراسمی خصوصی در تامپا، فلوریدا عروسی کردند. اوایل سال جاری بود که ستاره فیلم Suicide Squad در مصاحبه با درو بریمور در مورد اینکه می خواهد صاحب فرزند بشود یا نه صحبت کرد. بعد از اینکه بریمور گفت که سینا بهترین پدر جهان خواهد شد، جان سینا پاسخ داد: «این تنها چیزی است که به آن فکر می کنم، مشخص است که اعتبارسنجی نشده است اما فکر می کنم تنها به این خاطر که ممکن است در چیزی خوب باشید، برای من، این دلیل به اندازه کافی برای انجام آن کار قوی نیست. باید برایش اشتیاق داشته باشید، باید برایش انرژی داشته باشید. شبیه این است که به کسی بگویید: رفیق، میدانی که در کار کردن با دست هایت بسیار خوب هستی، تو نجار بسیار خوبی خواهی شد».

جان سینا در ادامه تصریح کرد: «به سخت کوشی نیاز دارد. برای تعادل برقرار کردن در بحث زمان باید سخت تلاش کنید. باید به شکلی درست تلاش کنم. باید سخت تلاش کنم تا بهترین شوهر و شریک زندگی باشم که می توانم برای همسر دوست داشتنی ام باشم. سخت است که ارتباطم را با کسانی در زندگی ام که دوستشان دارم حفظ کنم. و همچنین دشوار است که کار روزانه صادقانه ای داشت».

دیدگاهتان را بنویسید