به گزارش CNN فارسی ,این برند خبری و سرگرمی ، که بیشتر بخاطر اخبار فاحش در مورد شایعات و مرگ افراد مشهور شناخته می شود ، قبلاً متعلق به شرکت WarnerMedia بود که CNN را نیز در اختیار دارد. اما شرکت مادر وارنرمدیا با نام AT&T دارایی های خود را برای کمک به پرداخت بدهی خود و هموار کردن راه برای سرمایه گذاری در پروژه ی ۵G از دست داده است.همچنین غول مخابراتی مارک انیمیشن Crunchyroll را به سونی و سرویس تلویزیونی آن با نام DirectTV را به شرکت TPG Capital فروخت. WarnerMedia همچنین قرار است از قراردادش جدا شود و با شرکت Discovery ترکیب شود.

هاروی لوین ، سردبیر TMZ که شرکت را در سال ۲۰۰۵ تأسیس کرد ، در سمت هیئت مدیره باقی می ماند و به بخش مدیریت فاکس گزارش کار می دهد.
سایر شرایط این قرارداد نیز فاش نشد.
لاچلان مرداک ، مدیر اجرایی و مدیرعامل شرکت فاکس در بیانیه ای گفت: “نام تجاری منحصر به فرد و قدرتمندی که هاروی در TMZ ایجاد کرده است صنعت سرگرمی را برای همیشه تغییر داده است و ما خوشحالیم که از آنها در شرکت FOX استقبال می کنیم.”
بر اساس این گزارش ، فاکس تمام کانال های TMZ از جمله برنامه های خود ، TMZ و TMZ LIVE را در بر میگیرد ، که در ۱۸ شرکت وابسته به شبکه متعلق به ایستگاه های تلویزیونی Fox پخش خواهد شد.
چارلی کولیر ، مدیرعامل Fox Entertainment ، در بیانیه ای گفت: “وقتی یک داستان شگفت انگیز مربوط به افراد مشهور را می بینم که به طور همزمان هم تکان دهنده ، سرگرم کننده و هم اعتیاد آور است ، می دانم که این از سمت TMZ است.” “چه از طریق پخش در شبکه های تلویزیونی و چه از طریق پخش آنلاین، TMZ انرژی برند تجاری خود را برای طرفداران سراسر کره زمین به ارمغان آورده است.”
این اطلاعات برای اولین بار ماه گذشته گزارش شد زمانی که وارنر مدیا در حال مذاکره برای فروش TMZ به شرکت فاکس بود.

ترجمه از سایت خبری CNN

دیدگاهتان را بنویسید