جنیفر آنیستون اولین زنی بود که در سال ۲۰۰۵ این عنوان را به دست آورد

ظاهر شدن تصویر کیم کارداشیان روی جلد مجله جی‌کیو به عنوان مرد سال ۲۰۲۳ طرفداران او را حسابی گیج کرده است و می‌پرسند چطور کیم کارداشیان که یک زن است، چنین عنوانی را دریافت کرده است؟

جی‌کیو که یک نشریه مد و سبک زندگی مردان است، پس از اینکه کیم امپراتوری چند میلیارد دلاری «اسکیمز»، نشان تجاری لباس زیر زنانه‌اش، را گسترش داد و خط تولید لباس زیر مردانه را نیز به راه انداخت، این عنوان را به او داد.

او با ان‌بی‌ای (NBA)، لیگ بسکتبال آمریکا، نیز قرارداد همکاری امضا کرد و به این ترتیب به صورت رسمی، لباس زیر تیم‌های بسکتبال لیگ را تامین می‌کند.

وب‌سایت این‌تاچ به نقل از ینس گرید، یکی از بنیان‌گذاران مارک اسکیمز، می‌نویسد: «کیم، مایکل جردن دنیای چهره‌های تاثیرگذار (اینفلوئنسرها) است. همان‌طور که بسیاری از جوانان ۱۹ ساله‌ای که هرگز بازی جردن را تماشا نکرده‌اند و خودشان بسکتبال بازی نمی‌کنند، هر روز «ایر جردن» (یک مدل از کتانی‌های نایکی که به نام مایکل جورن طراحی شده است) می‌پوشند، شما هم شاید [سریال] کارداشیان‌ها را هر هفته تماشا نکنید، اما مشتری اسکیمزید.»

کیم قبلا درباره اینکه چرا به تولید لباس زیر مردانه روی آورده، گفته بود که فقط می‌خواسته است مردان هم بفهمند که این همه تبلیغات برای چیست.

کیم برای عکس روی جلد مرد سال، مجموعه‌ای از لباس‌ مردانه و همچنین برخی لباس‌های پرزرق‌و‌برق سبک خودش را به تن کرد.

کیم در مصاحبه مفصلی با جی‌کیو که کریس جنر، مادرش، و کورتنی و کلوئه، خواهرانش، هم او را همراهی می‌کردند، به طیف وسیعی از موضوع‌ها از کسب‌و‌کار مارک اسکیمز تا خانواده و پدر فقیدش، رابرت کارداشیان، اشاره کرد.

علاوه بر کیم، جیکوب الوردی، هنرپیشه استرالیایی، تراویس اسکات، آهنگساز و خواننده سبک رپ آمریکایی، و تام فورد، طراح مد آمریکایی، نیز عنوان مرد سال ۲۰۲۳ نشریه جی‌کیو را دریافت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید