🗣 حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، نماینده پیشین مجلس:
◀️ این مجلس و این دولت هردو مسئول هرآنچه پیش آمده هستند. انتخابات مجلس آینده هم ارزیابی عملکرد کل جناح حاکم بر مجلس و دولت است.

◀️ امروز نیز همین جریان حاکم بر مجلس و دولت جنگ زرگری دارند تا بازار گرمی کنند. وگرنه چرا در سال آخر این مجلس، نمایندگان به یک‌باره یادشان افتاده نقد دولت کنند؟ هرچقدر جریان‌های متکثر حذف شوند، جریان‌های باقی مانده و از صافی رد شده و یک‌دست، ناچار دچار رقابت زرگری می‌شوند.

برادران خالص‌ساز» طعنه لاریجانی به نظارت استصوابی است. رد صلاحیت‌ها سلیقه‌ای شده تا جایی که حتی برخی تندروها از پشت حکم به رد صلاحیت می‌دهند.

این پست دارای یک دیدگاه است

  1. مهدي

    با تشکر ازcnn که بخش فارسی همراه با ثبت دیدگاه را راه اندازی کرده است
    انتخابات و دولت و تصمیم گیری در ایران امروز دست کسانی است که جز منافع شخصی و استمرار حاکمیت دلخواه خود به چیزی نمی اندیشند. انتخاباتی که اراء باطله مقام دوم باشد و نفر اول هم به اجبار رای دهندگان و تطمیع آنان صورت گرفته باشد دیگر جمهوری نیست همچنین نظامی که همه ساله ارزش پول ملی را کاهش می دهد و مالیات کمرشکن و تورم بالا دارد در عین حال مسولان حقوق نجومی و وام های فوق نجومی و هدیه هایی از نوع ویلا و ماشین شاسی بلند و رانت های اقتصادی حساب های بانکی و خانه های لوکس در کانادا و اروپا دارند نمی توان نام اسلام بر آن گذاشت
    از سال 2019 یعنی 1398 که فاجعه کشتار و قتل عام معترضان و ممنوعیت ورود واکسن کرونا باعث شد تا مردم دیگر فریب این به ظاهر رهبانیان را نخورند امروز در ایران به زور سرنيزه حکومت می کنند تا کی این سرنيزه از دست جلادان بیفتد
    آن روز دیر نیست

دیدگاهتان را بنویسید