🔹فرانک هوگربیتس، زلزله‌شناس هلندی که با پیش‌بینی زلزله ترکیه مشهور شد، روز یکشنبه در توییتی وقوع فعالیت‌های لرزه‌ای بزرگ در روزهای آینده را پیش‌بینی کرد.

🔹هاگربیتس گفت از ۱۵ تا ۱۷ مارس با «همگرایی هندسه سیاره‌ای» روبرو هستیم، به این معنی که تقریبا بین ۱۶ تا ۱۹ مارس شاهد فعالیت لرزه‌ای قابل توجهی خواهیم بود.

🔹هاگربیت پس از زلزله ویرانگری که در تاریخ 6 فوریه ترکیه و سوریه را لرزاند به شهرت رسید، زیرا سه روز قبل از وقوع زلزله هشداری درباره وقوع زلزله منتشر کرده بود.

🔹البته این کارشناس هلندی در اوایل ماه جاری پیش بینی کرده بود که زلزله بزرگ و قدرتمندی در هفتم مارس رخ دهد اما هیچ زلزله‌ای در این روز ثبت نشد.

🔹وی پیشتر در توئیتی نوشت: این ادعا که هیچ مبنای علمی برای پیش بینی زلزله وجود ندارد، اشتباه است

این پست دارای یک دیدگاه است

  1. فرزاد

    پیش بینی حدودی به هیچ دردی نمی خوره .. حتی منم می تونم پیش بینی کنم !! مثلا .. قراره زلزله بیاد …. بهتره همیشه مراقب بود … پیش بینی باید دقیق باشه مثلا .. ساعت 3 نصفه شب در تهران زلزله می آد در تاریخ 1401/12/28 این درسته .. ولی قبلش ما باید خونه های ضد زلزله درست کنیم
    من معمار هستم .. راهشو پیدا کردم .. ولی باید اولین مشکلی که باهاش دست و پنجه نرم کنم مبارزه با تجمل گرایی .. خونه ضد زلزله .. چوبی و سقف کوتاه دارند که با ذائقه ثروتمندان جور در نمی آد

دیدگاهتان را بنویسید