اسپیرز از طریق تلفن به دادگاه گفت: من می خواهم امروز علیه پدرم اتهامات خود را مطرح كنم.من می خواهم درباره پدرم تحقیق کنم.
اظهارات وی در پی جلسه دادرسی ماه گذشته بود که در آن او به برنا پنی قاضی دادگاه عالی دادگستری شهرستان لس آنجلس گفت که محافظه کاری توهین آمیز  است و او می خواست وکیل خود را انتخاب کند تا ترتیب کار  ۱۳ ساله را پایان دهد.

وکیل پدرش می گوید که او کناره گیری نمی کند

اسپیرز در ابتدا خواستار پاکسازی اتاق دادگاه شد قبل از اینکه وی تصمیم خود را تغییر دهد و حدود ۲۰ دقیقه صحبت کرد.
در ادعاهای جدید، اسپیرز محافظه کاری را بی رحمی توصیف کرد، محدودیت های شدیدی که تحت آن زندگی می کند، مانند اینکه نمی تواند یک فنجان قهوه بخورد.
این خواننده گفت: اگر این سوءاستفاده نباشد، من نمی دانم چیست؟ من فکر کردم آن ها قصد کشتن من را دارند.
اسپیرز به دادگاه گفت که وی حاضر نیست برای برکناری پدرش از دوره محافظه کاری مورد ارزیابی قرار گیرد و گفت او مشکلات جدی در زمینه رها کردن دارد. پدرش، جیمی اسپیرز، همچنان محافظ امور املاک وی است، در حالی که جودی مونتگومری محافظ شخص اسپیرز است.
رزنگارت برای اولین بار به نمایندگی از خواننده به صورت علنی از جیمی اسپیرز خواست تا داوطلبانه از سمت محافظه کار کناره گیری کند.
رزنگارت، دادستان سابق فدرال و دادخواست سرگرمی قدیمی کار، در بیرون دادگاه گفت: این کار  با احتیاط است. ما برای برکناری او سریع و پرخاشگرانه حرکت خواهیم کرد. این سوال همچنان باقی است، چرا او در این ماجرا دخیل است؟ او باید داوطلبانه از سمت خود کناره گیری کند زیرا این کار  با احتیاط است.
ویویان تورین ، وکیل جیمی اسپیرز ، در دادگاه گفت که استعفا نخواهد داد.

فاصله گرفتن از چهره های کلیدی

از زمان شهادت او در ماه گذشته، جایی که اسپیرز گفت که احساس می کند مجبور به اجرا و استفاده از دارو برای کنترل بارداری بر خلاف میل خود است، بسیاری از شخصیت های اصلی که امور وی را تحت مجموعه پیچیده با احتیاط اداره می کردند، از او فاصله گرفته اند.
علاوه بر اینگهام و بسمر تراست، مدیر قبلی او، لری رودولف نیز با استناد به تمایل اسپیرز برای بازنشستگی، استعفا داد.
مادر اسپیرز، لین اسپیرز، و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا برای حمایت از تمایل وی برای انتخاب وکیل خود، دادخواست هایی را ارائه دادند.
سایر دادخواست ها در این پرونده، از جمله درخواست مونتگومری برای پشتیبانی امنیتی بیشتر، ادامه یافت.
علاقه به نبرد حقوقی اسپیرز از زمان انتشار مستند “Framing Britney Spears” در فوریه، که به بررسی حرفه و خوانندگی خواننده می پردازد، افزایش یافته است.
مبارزه اسپیرز مورد حمایت گسترده سایر هنرمندان از جمله مدونا، ماریا کری و کریستینا آگیلرا قرار گرفته است.
هواداران جنبش رایگان بریتنی را آغاز کرده اند، که شامل تلاش دو حزب از سوی قانون گذاران است. سناتور الیزابت وارن، دموکرات از ماساچوست و سناتور تد کروز، جمهوری خواه از تگزاس، حمایت خود را از اسپیرز ابراز کرده اند.
چهارشنبه شب، اسپیرز در توییت خود از هواداران و نمایندگی جدید خود قدردانی کرد. به گفته وی، ویدئویی که ارسال کرد که در آن به جشن گرفتن با اسب سواری و گردش  است.

دیدگاهتان را بنویسید