به گزارش CNN فارسي ، بازیکنی که قبلا هم پیراهن قرمزهای پایتخت به تن کرده و اکنون یحیی گل محمدی به دنبال جذب این بازیکن است. طبق شنیده ها ظاهرا،یحیی گلمحمدی سرمربی قرمزها نام یک مهاجم خارجی را به مدیران باشگاه پرسپولیس داده است تا مذاکرات را با وی آغاز کنند در صورتیکه پیوستن این مهاجم به جمع سرخپوشان منتفی شود، مدیران تیم پرسپولیس مذاکرات خود را با کریم انصاری‌فرد مهاجم فصل گذشته آاک آتن یونان آغاز خواهند کرد تا مهاجم سابق خود را به پرسپولیس بازگردانند.

انصاری فرد، پس از درخشش در سایپا، در ۱۷ ژوئن ۲۰۱۲ کریم انصاری فرد با قراردادی سه ساله رسماً به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست.

او در پرسپولیس شماره ۹ را پوشید. همچنین نخستین گل خود را در یک بازی قبل از فصل با آلومینیوم به ثمر رساند. نخستین بازی رسمی او برای پرسپولیس در یک مسابقه برابر صنعت نفت بود و گل اول رسمی اش را نیز در برابر گهر زاگرس به ثمر رساند. او اولین هت تریک خود را به عنوان بازیکن پرسپولیس در برابر پیکان تهران انجام داد.

کریم انصاری فرد در رقابت های جام حذفی فوتبال ایران در برابر ملوان نیز هتریک دیگری کرد. او همچنین گل نخست پرسپولیس را در فینال جام حذفی به ثمر رساند. در ابتدای فصل، انصاری فرد ابتدا تصمیم گرفت تا در پرسپولیس با وجود پیشنهادهایی از سپاهان، تراکتور سازی و دو مشتری لیگ امارات متحده عربی بماند؛ اما در پایان از پرسپولیس به همراه سرمربی این تیم جدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید