به گزارش CNN فارسي ، گمانه‌زنی‌ها در خصوص آینده حرفه‌ای کیلیان امباپه در حالی همچنان ادامه دارد که به نظر می‌رسد این مهاجم فرانسوی با تغییر موضع ۱۸۰ درجه‌ای قید حضور در رئال مادرید را زده و قصد تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را داد اما به چه دلیل؟ به خاطر یک مشت یورو!

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی «یورو اسپورت» فرانسه؛ امباپه با امضای قرارداد جدید با پاری‌سن‌ژرمن مبلغ ۳۰۰ میلیون یورو به عنوان پاداش امضای قرارداد دریافت می‌کند و به ازای هر فصل هم ۱۰۰ میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد و در کنار این‌ها در امور باشگاه هم می‌تواند تصمیم‌گیرنده باشد. گفته می‌شود این ستاره فرانسوی قراردادی دو ساله با پاریسی‌ها امضا خواهد کرد.

جان‌لوکا دی‌مارتزیو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» هم که خبر از ماندن امباپه ۲۳ ساله در پاری‌سن‌ژرمن داده؛ مدعی شده که باشگاه رئال مادرید برای جذب امباپه حاضر است دستمزد ۲۵ میلیون یورو در سال بپردازد و به عنوان پاداش امضای قرارداد هم ۱۰۰ میلیون یورو در نظر گرفته که در مقایسه با پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن قابل‌دار نیست!

مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن هم امروز در کنفرانس خبری درباره آینده حرفه‌ای ماشین گلزنی تیمش گفت: چیزی در مورد تصمیم امباپه نمی‌دانم. فکر می‌کنم این یک مسئله شخصی بین کیلیان و باشگاه است. این به بازیکن بستگی دارد که در مورد آینده حرفه‌ای‌‌اش صحبت کند. دوست دارم کیلیان سال‌ها در  PSG بماند اما نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. ما هیچ چیز نمی‌دانیم و منتظریم ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

کیلیان امباپه که از سال ۲۰۱۷ در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است، تاکنون در ۲۱۶ بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و آمار ۱۶۸ گل‌زده و ۸۷ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید