به گزارش CNN فارسي ، هفته گذشته اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه دانیال اسماعیلی‌ فر که قراردادش با سپاهان تمام شده بالاخره به پرسپولیس خواهد پیوست و یحیی شاگرد سابق خود در ذوب‌آهن را سرانجام به جمع قرمزها اضافه خواهد کرد موضوعی که با واکنش اسماعیلی‌فر مواجه شد و او با انتشار یک استوری اعلام کرد “مذاکره‌ای با تیمی غیر از سپاهان” نداشته و تصمیمی برای آینده نگرفته است.

 دیروز همچنین گفته شد انتقال دانیال به پرسپولیس وابسته به انتقال همسر والیبالیست او” ندا چملالیان” بستگی دارد و اگر او به سایپا برود اسماعیلی‌فر هم پرسپولیسی خواهد شد، موضوعی که بلافاصله توسط ندا چملالیان همسر دانیال اسماعیلی‌فر که بازیکن تیم والیبال زنان ذوب‌آهن بوده، تکذیب شد.

حال شنیده‌های خبرنگار فوتبالی حاکی از این است باشگاه پرسپولیس و دانیال اسماعیلی‌ فر بالاخره امروز بر سر جزییات قرارداد به توافق رسیدند و قرارداد این بازیکن که به زودی معرفی خواهد شد ۲ ساله است تا او در فصل آینده جانشین رامین رضاییان در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس شود.

به نظر می‌رسد در روزهای آینده باشگاه پرسپولیس تصاویر عقد قرارداد با این بازیکن را مانند بیرانوند و پورعلی‌گنجی منتشر کند.

دیدگاهتان را بنویسید