به گزارش CNN فارسي ، طبیعی است سعید صادقی مورد توجه یحیی گل‌ محمدی قرار بگیرد. پرسپولیس در این فصل روزهای عجیبی را سپری کرد. بعد از آنکه پنجره نقل و انتقالاتی این تیم در ابتدای فصل به دلیل شکایت گابریل کالدرون بسته شد، یحیی گل‌ محمدی خریدی که می‌خواست را نتوانست انجام دهد. بعدها در طول فصل او دو گزینه ارزان‌قیمت تاجیکستانی خرید، ولی هیچکدام از آن‌ها بازی که می‌خواست نبود.

سعید صادقی در حالی در تابستان و زمستان سال گذشته مورد توجه سرمربی پرسپولیس قرار گرفت که تا یک قدمی امضای قرارداد با استقلال نیز پیش رفت. اواخر مرداد ماه سال گذشته سعید صادقی راهی دفتر باشگاه استقلال شد و ملاقاتی هم با احمد مددی داشت که در نهایت منجر به آبی‌پوش شدن او نشد. گل‌ گهری‌ ها به محض مطلع شدن از پیشنهاد استقلال با رقمی بالاتر این وینگر تکنیکی و سرعتی را به سیرجان کشانده و قراردادش را تمدید کردند.

شنیده شده یحیی گل‌محمدی برای آن که با مشکلات فصل پیش در نقل و انتقالات تابستانی روبه‌رو نشود تصمیم گرفته است زودتر دست به کار شود و از حالا باب مذاکره با بازیکنان مد نظرش را باز کند. البته طبیعی است سرمربی و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای بر هم نخوردن تمرکز بازیکنان فعلی هرگونه مذاکره‌ای با بازیکنان جدید را تکذیب کنند اما گفته می‌شود این خبر کاملا درست بوده و صحت دارد.

صادقی در این فصل با گل و پاس گل‌هایی که زده و به هم تیمی‌ هایش داده یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر بوده است. او البته در نیم فصل و همچنین در ابتدای فصل هم در فهرست خرید پرسپولیس قرار داشت که به دلیل داشتن قرارداد با گل گهر سیرجان و مخالفت این باشگاه نتوانست سرخپوش شود.

البته گفته می‌شود سعید صادقی همچنان بازیکن مورد نظر استقلالی‌ هاست اما شنیدیم این بازیکن در صورتی آبی‌پوش می‌شود که سرمربی این تیم امیر قلعه‌ نویی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید