به گزارش CNN فارسي ، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: در جدول این بازی برای استقلال خیلی مهم است. آنها برای رسیدن به قهرمانی چهار بازی در پیش دارند و همه تمرکز‌شان این است که به قهرمانی برسند. فکر می‌کنم قهرمانی استقلال مسجل شده، چون از دست دادن هفت امتیاز در این مدت سخت است. از آخرین باری که تیم استقلال قهرمان شده و من در آن حضور داشتم، زمان زیادی گذشته است و فردا این تیم نیاز به سه امتیاز دارد تا به هدفش برسد. استقلال تیم قابل احترامی است که تاکنون باخت نداشته است. با این حال تمرکز ما روی تیم خودمان است و آمادگی لازم را برای این بازی داریم و می‌خواهیم با صرف فعل خواستن بهترین عملکرد را داشته باشیم و حداکثر امتیاز را کسب کنیم.

وی در واکنش به اینکه مجیدی گفته است نبود تماشاگران در دیدار فردا به ضرر استقلال تمام می‌شود، اشاره کرد: جواب مصاحبه کسی را نمی‌دهم و درباره تیم خودمان صحبت می‌کنم. واقعاً ناراحت هستیم که هواداران نیستند و اگر حضور داشتند ظرفیت ورزشگاه ۹۰ به ۱۰ بود. ما هواداران زیادی داریم و برای حضور آنها در ورزشگاه به استادیوم بزرگ‌تری نیاز داریم و بابت عدم حضور آنها ما ضرر کردیم. برنامه‌ریزی ما این بود که این هفته مقابل هواداران خودمان بازی کنیم. در بازی پرسپولیس که با حضور هواداران برگزار شد، کل ورزشگاه هواداران ما بودند. ما با توجه به هوادارانی که داریم استادیوم‌مان نیاز به گنجایش بیشتری دارد. به هر ترتیب این قول را به هواداران فولاد می‌دهیم تا همه تلاش‌مان را به کار ببندیم و به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره اینکه پیشنهادات خوبی از دیگر تیم‌ها دارد، تصریح کرد: با توجه به اینکه در رتبه‌بندی بهترین باشگاه‌ها در ایران اول هستیم، باید از همه بازیکنان و عوامل باشگاه و مدیریت فولاد خوزستان تشکر کنم، چون به تنهایی هیچ کاری صورت نمی‌گیرد. این جایگاه را به هواداران فولاد تقدیم می‌کنم که کنار ما بودند. آنهایی که این صحبت‌ها را می‌کنند دو حالت دارد، اول اینکه به اخبار دروغ استناد می‌کنند و دوم اینکه از این موضوع نفی می‌برند. من یک سال دیگر با فولاد قرارداد دارم و برای ادامه همکاری فقط باید صحبت‌هایی صورت بگیرد.

وی یادآور شد: روزی که به فولاد برگشتم قراردادی دو ساله بستم. با هیچ باشگاهی برای سال بعد صحبتی نکردم و اگر صحبتی هم شود برای بازارگرمی اعلام نمی‌کنم. همه تمرکزم روی فولاد است و الان هم برای بستن تیم برنامه‌ریزی کرده‌ایم. الان مذاکرات را با مدیران برنامه بازیکنان مدنظر شروع کردیم. از این روند عقب هستیم و باید زودتر با بازیکنانی که مدنظر هستند، صحبت شود. باید با بازیکنان خودمان نیز صحبت کنیم و تمدید قرار‌داد‌ها صورت بگیرد، چون ما آسیایی هستیم و زمان زیادی نداریم. همین حریف عربستانی ما بهترین بازیکنان را می‌خرد و دیگر نمی‌شود کاری کرد. باز هم می‌گویم من با باشگاهی مذاکره نکردم که بخواهم درباره‌اش صحبت کنم. تا روزی که باشگاه فولاد مرا بخواهد هستم و کار‌م را انجام می‌دهم، ولی اگر روزی من را نخواهند مثل پارسال خداحافظی می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید