به گزارش CNN فارسی شکایت کاترین مایورگا علیه کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره پرتغالی فوتبال جهان، به علت تجاوز جنسی و جبران خسارات به میزان ۱۷۳ میلیون یورو، مدتی است که در دادگاهی در ایالات متحده آمریکا مورد بررسی قرار گرفته است. حال دانیل آلبرگتس، قاضی مسئول این پرونده، لغو روند محاکمه را توصیه کرده است.

این قاضی اشاره می‌کند که مدارک و شواهدی که از سوی وکیل فرد شاکی ارائه شده است، حاوی اشکال و اشتباهات قانونی است. اما این اشکال و اشتباهات قانونی که قاضی به آن تذکر داده است، چیست؟

وکیل کاترین مایورگا محتوای شکواییه اتهام تجاوز جنسی توسط کریستیانو رونالدو را به استناد و بر اساس محتوای افشاگری‌های “Football Leaks” که علنی شده بود، تدوین کرده است. در این مدرک، جزئیات مکالمه و صحبت محرمانه بین کریستیانو رونالدو و وکیلش، منتشر شده بود.

اما استفاده از این منبع به عنوان یک مدرک در فرآیند قانونی در چارچوب شکایت علیه یک شخص، از دیدگاه قانونی به عنوان شواهد مجاز، به رسمیت شناخته نمی‌شود و قابل قبول نیست. استدلال قانونی قاضی این پرونده پیرامون لغو محاکمه نیز بر این اساس تعریف شده است.

قاضی این محاکمه همچنین اضافه می‌کند که چنانچه دادگاه این توصیه را نکند، تخلفات صورت گرفته از سوی وکیل کاترین مایورگا می‌تواند عواقب جدی برای مشروعیت روند محاکمه داشته باشد.

کریستیانو رونالدو اتهام اعمال تجاوز جنسی از سوی وی را رد کرده و تاکید کرده است که رابطه جنسی با کاترین مایورگا با موافقت و رضایت متقابل بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید