به گزارش CNN فارسي ، حنیف عمران‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در خصوص وضعیت استقلال گفت: شرایط استقلال خوشبختانه خوب است و نسبت به تیم دوم جدول ۶ امتیاز بیشتر داریم. با این حال هنوز چیزی تمام نشده و بازیکنان هم باید این را بدانند که تا آخرین هفته باید بجنگند چون در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. می‌توان جام حذفی را مثال زد که استقلال برابر نساجی حذف شد و خیلی راحت یک جام را از دست داد. بابت آن بازی خیلی حرص خوردم و امیدوارم بازیکنان استقلال در ادامه لیگ برتر همه مسابقات را جدی بگیرند.

وی با اشاره به اهمیت بازی روز چهارشنبه استقلال با سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر عنوان کرد: استقلال اگر این بازی را ببرد تا حدود زیادی قهرمانی‌اش قطعی خواهد شد، این بازی سختی‌های خاص خودش را دارد ولی مطمئناً کادر فنی تمامی جوانب را در نظر خواهند گرفت تا استقلال نتیجه خوبی در اصفهان بگیرد.

عمران‌زاده با تمجید از فرهاد مجیدی و نقش سرمربی استقلال در صدرنشینی آبی‌پوشان، تصریح کرد: جدا از مسائل فنی باید گفت که مجیدی در مدیریت کردن حاشیه‌ها عالی عمل کرد و اجازه نداد برخی مسائل بیرونی به تیمش ضربه بزند. مجیدی در این زمینه باهوش بود. در مورد مسائل فنی هم حرفی باقی نمی‌ماند چون آمار همه چیز را نشان می‌دهد.

مربی پیشین استقلال در خصوص صحبت‌های برخی از اعضای تیم پرسپولیس از جمله یحیی گل‌محمدی که گفته‌اند برخی نمی‌خواهند این تیم قهرمان شود، گفت: همین چند روز پیش بود که خبر کمک ۱۰ میلیارد تومانی فدراسیون به باشگاه پرسپولیس رسانه‌ای شد. اگر نمی‌خواهند پرسپولیس قهرمان شود چطور ۱۰ میلیارد به آنها دادند؟ اگر قرار است اینطور به تیمی کمک شود باید عدالت را رعایت کنند و این پول را به بقیه تیم‌ها هم بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید