به گزارش CNN فارسی شرکت اپل در جریان کنفرانس Unleashed از ایرپاد نسل ۳ همراه با طراحی جدید و امکان پشتیبانی از قابلیت adaptive EQ رونمایی کرد.

ایرپاد سه طراحی شبیه به ایرپاد پرو را به ارث برده است، اما مجهز به قابلیت حذف نویز اکتیو نیست. این محصول امکان دوام باتری با ۳۰ ساعت به صورت مجموع را دارد و اپل آن را با قیمت ۱۷۹ دلار آماده عرضه کرده است. پشتیبانی از Spatial audio یکی از مشخصه‌های ایرپاد نسل ۳ به حساب می‌آید که باعث می‌شود تا کاربران تجربه‌ای کاملا متفاوت برای گوش کردن به محتوای صوتی داشته باشند.

ایرپاد نسل ۳ بزرگترین تغییر در طراحی را از سال ۲۰۱۶ داشته است و اپل به طور کل طراحی این سری از محصولات خود را وارد مرحله‌ای جدید کرده است. پشتیبانی از Dolby Atmos در کنار سرویس اپل موزیک نیز باعث می‌شود تا دارندگان ایرپاد نسل ۳ امکاناتی بی‌نظیر در زمینه گوش کردن به موسیقی و تماشای فیلم‌های پشتیبانی شده را داشته باشند.

این ایرپاد جدید امکان برقراری تماس‌های با کیفیت‌تر را از طریق فیس تایم دارد و امکان بهتری را برای تماس‌های صوتی و تصویری ایجاد می‌کند.

این ایرپاد جدید دارای امکان مقاومت در برابر نفوذ آب و عرق نیز هست، البته شرکت اپل در مورد استانداردهای مربوط به مقاومت نفوذ مایعات در این محصول حرفی به میان نیاورده است و معلوم نیست که ایرپاد جدید تا چه میزان در برابر خطرات آب خوردگی مقاومت نشان خواهد داد.

اپل در طراحی ایرپاد نسل ۳ رابط کاربری هپتیک تاچ را حذف کرده و به جای آن از سنسورهای کنترلی حساس به فشار که مشابه ایرپاد پرو هستند پرده برداشته است.

شرکت اپل این محصول را در جریان کنفرانس Unleashed رونمایی کرده و قرار است در هفته آینده فروش عمده آن را آغاز کند. این محصول با قیمت ۱۷۹ دلار آماده عرضه شده است.

گفتنی است که تمامی شایعات در مورد مشخصات ایرپاد نسل ۳ درست بودند و اطلاعاتی که در طول یک سال گذشته در مورد این محصول منتشر شده دقیقا با واقعیت مطابق بوده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید