به گزارش CNN فارسي ، رسانه «sportske» با ارائه گزارشی درباره شرایط دراگان اسکوچیچ و دستیارانش در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران نوشت: فدراسیون ایران، برکناری اسکوچیچ از سرمربیگری تیم ملی این کشور را به تعویق انداخته است و دراگان هنوز شانس سرمربیگری ایران در جام جهانی را دارد. با این حال دشوار است که بگوییم چه اتفاقی رخ می‌دهد. جدال‌هایی برای ریاست فدراسیون فوتبال و نیز تیم ملی ایران وجود دارد که ارتباطی به نتایج و نوع بازی تیم ندارد.

ملادن زگانیر دستیار اسکوچیچ هم در این باره گفت: ما نباید درباره اتفاقات خیلی شگفت‌زده شویم! پیش‌تر صحبت‌هایی درباره اینکه انتخاب جانشینان ما مطرح و بحث‌ها بسیار طولانی شد، اما اتفاقی نیفتاد. البته آنطور که در رسانه‌های ایرانی می‌بینم، ممکن است شرایط مانند همان دفعه باشد!

وی با اشاره به احتمال انتخاب یک مربی ایرانی به‌عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان تصریح کرد: به نظر می‌رسد می‌خواهند یک نفر از خودشان را سرمربی کنند. شرایط ویژه‌ای حاکم است و از ابتدا مشکلات و بی‌اعتمادی زیادی (نسبت به اسکوچیچ) وجود داشت. اسکوچیچ تنها به خاطر نتایج باقی ماند؛ چون همه دیدارها را به‌صورت متوالی برد.

دیدگاهتان را بنویسید