به گزارش CNN فارسی، کمبود عرضه در همه جا وجود دارد. گوشی های هوشمند جدید با تاخیر ارسال مواجه شده‌اند و کنسول های بازی ویدیویی تقریبا کمیاب شده است. کارکنان CNN Business در حال انعکاس فناوری، خدمات و برنامه‌هایی هستند که تأثیر زیادی بر زندگی روزمره ما در سال ۲۰۲۱ گذاشتند.

این چیزی است که سردبیران، خبرنگاران و تهیه‌کنندگان سی ان ان را بیش از همه تحت تأثیر قرار داد – و نه تنها به آن‌ها کمک کرد تا از سال ۲۰۲۱ جان سالم به در ببرند، بلکه در طول سال پرفراز و نشیب دیگری شادی به ارمغان آورد.

ساعت هوشمند لنوو

ساعت هوشمند لنوو (۲۹ دلار) یک ساعت زنگ دار ارزان قیمت است که به من اجازه می دهد قبل از خواب تلفنم را در اتاق دیگر بگذارم و درست زمانی که از خواب بیدار می شوم آن را چک نکنم.

لامپ های رنگ هوشمند فیلیپس

فکر اینکه لامپ های شما به وای فای متصل شوند، در ابتدا کاملاً بی فایده به نظر می رسید. اما لامپ‌های هوشمند Philips Hue طرفداران زیادی دارد (کیت‌های اولیه از ۵۹ دلار شروع می‌شوند) و روشنایی آپارتمانم را فقط با تلفن می‌توان کنترل کرد.

دوربین گوپرو

گوپرو توانست بیرون رفتن و سفر کردن را جذاب تر کند و باعث شد هر فردی بتواند از سفر و حتی رستوران رفتن خود فیلم بسازد که می‌تواند خیلی جذاب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید