به گزارش CNN فارسی ، بعد از گمانه‌زنی‌ها درباره ساخت ادامه سریال تلویزیونی «بازی مرکب»، حالا به‌طور رسمی اعلام شده است که فصل دوم آن نیز تولید می‌شود. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، با اینکه بیشتر برنامه‌های تلویزیونی در کره جنوبی دنباله‌دار ساخته نمی‌شوند، این سریال که طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کرده است، ادامه خواهد داشت. کارگردان این سریال تلویزیونی با اشاره به موفقیت جهانی آن، گفت: «تقریبا چاره‌ای برایمان باقی نمانده است جز تولید فصل دوم.»

هوانگ دونگ هیوک در مراسم فرش قرمز نمایش این مجموعه تلویزیونی گفت: «فشار، تقاضا و عشق زیادی برای ساخت فصل دوم وجود دارد. در حال حاضر، برای تولید ادامه بازی مرکب‌ برنامه ریزی می‌کنم. اما هنوز زود است که بگویم چه زمانی و چگونه اتفاق می‌افتد. با این‌ حال، به شما قول می‌دهم که گی هون برمی‌گردد و برای دنیا کاری انجام می‌دهد.»

سریال «بازی مرکب» با بازی لی جونگ جائه در نقش سئونگ گی هون، درباره افرادی است که چنان مقروض و به پول‌ نیازمندند که قبول می‌کنند در مجموعه‌ای از بازی‌های مرگبار شرکت کنند. گفته می‌شود این درام محصول کشور کره جنوبی به بزرگ‌ترین برنامه شبکه تلویزیونی نتفلیکس تبدیل شده و این محبوبیت باعث شده است که پلیس در برخی کشورها به نوجوانان هشدار دهد که از این بازی الگوبرداری نکنند.

بازی مرکب چیست؟

بازی مرکب یک بازی کودکانه کره‌ای قدیمی است (مانند بازی رابط در دوران کودکی‌مان) به صورتی که یک فضای باز را خط کشی می‌کنند و تعدادی از بازیکن‌ها درون خط‌ها باید از رد شدن گروه مقابل جلوگیری کنند، نوع خط کشی زمین بازی از بالا شبه به ماهی مرکب است.

زنده ماندن در بازی مرکب

پس از این که نحوه بازی برای شرکت‌کنندگان توضیح داده شد اولین مرحله بازی شروع می‌شود. در ابتدا یک بازیکن حذف می‌شود و شرکت‌کنندگان آگاه می‌شوند که منظور از حذف شدن از بازی مرکب همان مرگ است؛ این شوک بزرگ باعث ترس بسیاری از شرکت‌کنندگان و در نتیجه مرگ آنها می‌شود. در بازی اول شاهد یک کشتار دسته‌جمعی هستیم و تقریباً نیمی از شرکت‌کنندگان کشته می‌شوند که این سرآغاز جنگیدن آنها برای زنده ماندن است.

دیدگاهتان را بنویسید