به گزارش CNN فارسي ، دیدار ذوب‌ آهن و پرسپولیس به میزبانی اصفهانی‌ ها و در ورزشگاه فولاد شهر در شرایطی با نتیجه مساوی یک – یک خاتمه یافت که اعضای تیم میهمان در پایان بازی ، به شدت به داور مسابقه اعتراض داشتند.

بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند در وقت‌ های تلف شده نیز، زمان بازی تلف شده و از همین‌ رو اعتراض‌ شان به زودتر اعلام شدن پایان بازی بود. آن هم در شرایطی که پرسپولیس برای ماندن در کورس قهرمانی، نیاز مبرم به پیروزی در دیدار با ذوب‌ آهن داشت.

با این حال، نکته قابل توجه حضور یحیی گل‌ محمدی در زمین مسابقه برای اعتراض به پیام حیدری بود. این حرکت گل‌ محمدی، اقدامی خطرناک از سوی او بود، چرا که سرمربی سرخپوشان به دلیل رفتاری مشابه از سوی کمیته انضباطی محروم شده و پیش از پایان محرومیتش، مجدد به داور مسابقه معترض شد.

سرمربی پرسپولیس به دلیل اعتراض شدید به داور مسابقه در دربی، از سوی کمیته انضباطی به چهار جلسه محرومیت قطعی و دو جلسه تعلیقی محکوم شد. او در شرایطی برای اعتراض به داور مسابقه به زمین مسابقه آمد که به دلیل محرومیت نمی‌ توانست در زمین مسابقه حاضر شود و بازی تیمش را هم از روی سکو ها دنبال می‌ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید