به گزارش CNN فارسی ، در حقیقت این دومین مراسمی بود که برای ازدواج دختر بیل گیتس برگزار می کردند چرا که جمعه شب طی یک مراسم اسلامی مخفی ازدواج کرده بودند. این مراسم مخفی جمعه شب در باغ ملک ۵۷ هکتاری خانواده در «سالم شمالی» در نیویورک برگزار شد.
بعد از مراسم روز شنبه که ۳۰۰ مهمان در آن شرکت داشتند، جنیفر و پدرش بیل با ترانه ی «Can You Feel the Love Tonight» از التون جان رقصیدند. عروس با لباسی بر تن که به طور ویژه توسط ورا وانگ طراحی شده بود، در حالی که ۹ بانوی ساقدوش او را همراهی می کردند از امارت بیرون آمد.

سپس عروس به همراه پدر و مادرش به طرف مهمان ها که از ساعت ۳ کم کم در مراسم حضور یافته بودند، حرکت کردند. بیل و ملیندا در کنار هم جنیفر ۲۵ ساله را به سمت جایگاه بردند. مراسم به طور رسمی کمی بعد از ساعت ۴ آغاز شد و ساعت حدود ۵ بود که این زوج جوان را زن و شوهر اعلام کردند. بعد از این، عروس و داماد رفتند تا عکس های دو نفره شان را بیندازند.

فهرست مدعوین مراسم روز شنبشتر دوستان و اعضای خانواده تشکیل می دادند و تعداد انگشت شماری سیاست‌مدار و سلبریتی به مراسم دعوت شده بودند. دختر مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک یکی از این افراد بود.
ازدواج دختر بیل گیتس در حالی انجام شد که طبق تخمین ها این دو مراسم سر جمع هزینه ای معادل ۲ میلیون دلار داشته است. بیل و ملیندا که بعد از ۲۷ سال زندگی مشترک در ماه اوت طلاق گرفتند برای اولین بار از زمان جدایی شان با هم دیده می شدند.

دیدگاهتان را بنویسید