به گزارش CNN فارسی ، نقص فنی در سیستم تولید باعث به‌وجود آمدن یک جنجال جدید برای غول نوشابه‌سازی جهان شده است. پس از چند فراخوان مربوط به صنایع غذایی و نوشیدنی، حالا فراخوان جالبی از سوی شرکت کوکاکولا در ایالات متحده درخصوص دو مدل نوشابه و یک مدل آبمیوه این شرکت صورت گرفته است.

این فراخوان مربوط به خود نوشابه کوکاکولا و اسپرایت و یک مدل آبمیوه می‌شود.

این غول نوشابه‌سازی اعلام کرده که ممکن است در برخی بطری‌ها اشیای خارجی مانند فلز وجود داشته باشد! بنابراین در برخی ایالت‌های آمریکا، مردم تا اطلاع ثانوی باید از نوشیدن کولا، اسپرایت و آبمیوه Minute Maid خودداری کنند.

شرکت کوکاکولا با اعلام شماره سریال‌های و کد تاریخ محصولاتی که ممکن است آلوده باشند، از مردم خواسته تا حدالمقدور برای تعویض بطری‌های خریداری‌شده‌شان به فروشگاه‌ها مراجعه کنند.

البته آن‌ها می‌توانند در ازای بازگرداندن بطری‌ها، وجه آن را به‌طور کامل دریافت کنند. همچنین از مردم خواسته شده است در صورت عدم تمایل به بازپس دادن بطری‌ها و دریافت وجه، از خوردن این نوشیدنی‌ها پرهیز کرده و آن‌ها در به‌سرعت دور بریزند.

با اعلام آژانس کمیسرای دفاع، فراخوان کوکاکولا به همه فروشگاه‌ها اعلام شده است و در نتیجه، آن‌ها نوشیدنی‌های مذکور را از قفسه‌های فروشگاه‌های خود خارج کرده‌اند.

به نظر می‌رسد اشکال فنی در دستگاه‌های خط تولید باعث چنین افتضاحی شده باشد. هنوز گزارشی در خصوص واکنش مردم نسبت به این فراخوان‌ها منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید