🗣 هادی حق شناس، تحلیلگر مسائل اقتصادی:
◀️ حالا که ۲ سال از عمر دولت رئیسی گذشته است برای همه ملموس است که وزیران و مدیرانی در دولت هستند که با هیچ متر و معیاری در قواره های مدیریت در سطح عالی نیستند.

◀️ نکته قابل تامل و همچنین تاسف برانگیز هم چیزی غیر از این نیست که رییسی نه تنها به فکر ترمیم بدنه کابینه اش نیست بلکه به طور دائم وعده می دهد و مشکلات ماندگار را به دولت قبلی و فلان دلیل و بهمان دلیل مرتبط می داند.

◀️ در رفتار و تصمیم گیری های ارگان های مختلف به ویژه دولت هیچ نشانه ای برای جلب رضایت مردم مشاهده نمی شود.

این پست دارای 4 دیدگاه است

 1. فرزاد

  این کاملا یک حرفی است که می خواهد تقصیر را گردن یک نفر بندازد .. امام خمینی رهبر کبیر انقلاب فرمودنده اند .. نگویید این انقلاب برای ما چه کرده ؟ بگویید ما برای این انقلاب چه کردیم .. من کور نیستم می بینم جوانهایی که بجای تلاش فقط به فکر تنبلی و وقت تلف کردن هستند .. شما جوانها. تک تک تون باید دست از ایراد گرفتن بردارید و فقط تلاش بکنید

 2. فرزاد

  چطور نفهمیدی ایشون هم یک مفت خوری است بدتر از بقیه

 3. فرزاد

  وزیران و مدیران خیر ! ، خود رئیس جمهور در این قد و قواره ها نیست ! . طی سالهای گذشته در جامعه اینطور شایع بود یا از طرف عموم مردم برداشت میشد ، که ایشان گزینه برتر احتمالی جانشینی رهبری بعد از فوت وی میباشند ، نقشه یا طرح هر کسی یا هر کسانی بود خوب فکر کرده بودند که با رئیس جمهور شدن ایشان ، نظر مردم نسبت بایشان عوض خواهد شد و گزینه بودنش برای رهبری آینده سوخت میشود . بنظرم این نقشه ، احتمالا نقشه باند مجتبی و خود وی و رهبر و بیت رهبری بوده است و آقای رئیسی این وسط بازی خورده است . نظر شما چیست ؟ .

 4. فرزاد

  باند مجتبی و خود وی یعنی باند مجتبی و خود مجتبی

دیدگاهتان را بنویسید