سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرده است یکی از برنامه‌های این سازمان در سال جاری تولید یک میلیون گوشی همراه داخلی است که مبلغ ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای این کار اختصاص داده شده است.

محمد خوانساری، رئیس سازمان فناوری اطلاعات اعلام کرد: «حمایت‌هایی برای توسعه سیستم عامل داریم که منابعی برای آن لحاظ شده و با اعلام آمادگی چند شرکت‌ داخلی، امیدواریم که این پروژه در سال ۱۴۰۲ به سرانجام‌ خوبی برسد.»

کلمه “ملی” از گزند سوءاستفاده جمهوری اسلامی در امان نمانده و بکار بردن “پسوند ملی” در حقیقت ترفندی برای انواع و اقسام کلاهبرداری‌ها و دزدی ها برای پر کردن جیب نورچشمانِ حکومتی و استفاده از وام های کلان و گاهی بلاعوض بوده!

لازم به توضیح است که خروجی همه این پروژه‌ها با “پسوند ملی” به شکست مفتضحانه انجامیده!

نمونه‌هایی مثل گوگل ملی، اندروید ملی، مرورگر ملی، ایمیل ملی، موتور جستجوی ملی، ات‌ساین ملی و …. مواردی بوده که میلیاردها تومان پول را به جیب مقامات حکومتی و فرزندانشان روانه کرده است.

این پست دارای یک دیدگاه است

  1. فرزاد

    نان حرام خوردن ندارند … هر کس به هر دلیلی نان مفت سر سفره خود و خانواده خود ببرد .. قطعا باید تاوان آنرا بپردازد … شاه هم باشد فرقی ندارد .. عجله ای نداریم .. منتظر می مانیم … و خدا با صابران است … منکه هرگز حاضر به چنین کاری نیستم و نخواهم بود ..

دیدگاهتان را بنویسید