پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: آقای رئیسی، میخواهم از این عکس وام بگیرم و بگویم، در این قاب که رئیس‌جمهور سوریه هم حضور دارد، خانمی بدون حجاب، بالبخند و دست به سینه مقابل شما ایستاده و شماهم با چهره خندان چشم در چشم آن خانم و دست راستتان را به علامت ((ارادتمندیم)) بلند کردید!
خب سوالم این است: شما که یک روحانی متشرع هستید، این لبخند و مستقیم به صورت یک خانم بی حجاب نگاه کردن گناه و معصیت ندارد؟ خوب حتما معصیت و گناه ندارد وگرنه شما، هم دست بلند نمی‌کردید و هم سرتان را پایین می انداختید، مثل خیلی از آدم‌های مومن و متشرع…
سوال دوم: پس چرا حکومت سوریه دختران و زنان سوری را ملزم به پوشیدن ((حجاب اجباری)) نمی‌کند؟!
پس چرا رئیس جمهور سوریه،بانوان کشورش را به خاطر نداشتن((حجاب اجباری)) مجازات نمی‌کند؟! واقعا خیلی تناقض در این عکس با رفتار و اعمالی که در کشورمان صورت می‌گیرد وجود دارد. حداقل در سفرهایی که دارید این عکس‌ها را نگیرید و این حرف‌هارا نفرمایید. چراغ خاموش سفر کنید و داغ دل مردم را تازه نکنید.

این پست دارای 2 دیدگاه است

  1. فرزاد

    جناب آقای پرستویی .. ایشان یک دفعه در این شرایط قرار گرفته اند .. در ثانی فرزندان کشور بیگانه ربطی به ما ندارد .. ما اول خودمون رو اصلاح کنیم بعد .. به یکی دیگه باید گیر بدیم .. اصلا حجاب اجباری معنی نداره .. کسی که بیحجابه خودش مشکل داره .. این یک زود قضاوت کردن نیست ؟

  2. مینا شریفی

    دختران ایران رو بخاطر حجاب دستگیر میکنید و‌میکشید بعد برای زنان بی حجاب سوریه دست به سینه می ایستید.
    شما ایرانی نیستید بلکه عرب هستید که ایران را در تصرف گرفته اید

دیدگاهتان را بنویسید