🗣 پروانه سلحشوری، نماینده سابق مجلس:
◀️ جوانان دهه هشتادی، نسل سر به زیر و اطاعت‌جویی مثل دهه شصتی‌ها نیستند. حالا شاید دهه شصتی‌ها توسط پدر و مادرهایشان وابستگی‌هایی به انقلاب داشتند، اما دهه هشتادی‌ها تغییر کرده‌اند و مثل آنها نیستند.

◀️ می‌گوییم ایران در حال شبیه شدن به کره شمالی است، ولی نه، واقعاً کره شمالی هم مثل ما نیست. کره شمالی حداقل در نوع پوشش و زندگی مردم تا این حد دخالت ندارد و آن‌ها دیگر بحثی به نام حجاب را ندارند.

◀️ مشکل کشور ما، مشکلی ساختاری است و با عوض شدن افراد تغییری نخواهد کرد. اگر حاکمیت تن به تغییرات ساختاری مثل رفراندوم دهد، شاید اوضاع بهتر شود. با برگزاری رفراندوم می‌شود تا حدی امیدوار بود که بتوان تغییرات ایجاد کرد، وگرنه به باور من، کار دیگری نمی‌توان کرد. الان اقتصاد در آستانه فروپاشی است و رابطه دولت و ملت تقریباً قطع است و از طرفی، اوضاع اجتماعی هم همین‌طور است.

این پست دارای 3 دیدگاه است

 1. جانم فـدای رهبرم

  آهای خبرگزاری آمریکایی! مگه نوع حکومت کشور خود شما، با رفراندوم انتخاب شده؟
  جمهوری اسلامی ایران که همین 44 سال پیش با رفراندوم انتخاب شد. آیا کشور دیگه ای رو سراغ دارید که همین یک بار رو هم رفراندوم کرده باشه؟
  و نکتۀ دیگه اینه که آیا کور هستید و هرساله در 22 بهمن، رفراندوم باشکوه ایران رو نمیبینید؟

  2
  1
  1. 😎

   مرده شور خودتو با رهبر چلاقتو ببرند , دونه دونتون رو از تیر چراغ برق آویزون میکنیم , مرتیکه متحجر عقب مونده

 2. فـدایی عاشق حضـرت اقا

  خیلی جالبه که یه نادان اومده به ما میگه عقب مونده.
  این کسایی که مقابل قران و اسلام خودشون رو داناتر میدونن، در اصل نادانترین افراد هستن. چون در برابر علم الهی، خودشون رو دانا تر میدونن

دیدگاهتان را بنویسید