• امروز : شنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 25 June - 2022

لحظه بهت‌آور اسکار : سیلی ویل اسمیت به صورت کریس راک در مقابل میلیون‌ها بیننده

  • کد خبر : 22954
لحظه بهت‌آور اسکار : سیلی ویل اسمیت به صورت کریس راک در مقابل میلیون‌ها بیننده
در ۹۴امین مراسم اسکار یکی از عجیب‌ترین اتفاقات تمام دوران اسکار در آن اتفاق افتاده است.کریس راک، کمدین امریکایی روی صحنه‌ی اجرای مراسم اسکار، با ویل اسمیت شوخی کرد. اما وقتی با جیدا همسر بازیگر ویل اسمیت هم شوخی کرد، ویل اسمیت از روی صندلی‌اش برخاست و به صورت کریس راک سیلی زد.

به گزارش CNN فارسی پرحاشیه ترین لحظه اسکار دیشب، سیلی بود که کریس راک (کمدین) از ویل اسمیت روی سن خورد. راک با جیدن اسمیت همسر ویل درباره مدل موهای او (که از ته زده بود) شوخی کرد و گفت امیدوارم در جی آی جو ۲ او را ببیند، اشاره به فیلمی با بازی دمی مور در دهه هشتاد درباره یک سرباز زن که موهایش را از ته زده بود. با اینکه اسمیت در ابتدا به این شوخی خندید اما به نظر می آید جیدن که به دلیل یک بیماری مجبور به زدن موهایش شده چندان از این شوخی لذت نبرد. لحظاتی بعد اسمیت روی صحنه آمد و سیلی محکمی به صورت کریس راک زد و بعد از نشستن با فریاد گفت: «اسم زن من را به زبان کثیفت نیاور»

در حالی که در ابتدا همه فکر می کردند این یک شوخی است، اما فریاد های اسمیت و هشدار او به راک نشان داد که ماجرا جدی شده است. کار به جایی رسید که در نسخه پخش شده در تلویزیون آمریکا، کارگردان اسکار صدای صحنه را کاملا قطع کرد.

همه فکر می‌کردند این یک شوخی از پیش تعیین‌شده است، اما وقتی ویل اسمیت با عصبانیت از روی صندلی‌اش داد زد: اسم زنم را از دهان لعنتی‌ات دور نگه دار! همه متوجه شدند این یک واکنش غیرمنتظره‌ی واقعی از ویل اسمیت بوده است و درگیری فیزیکی واقعی بوده و از پیش تعیین نشده بوده است!

به نظر می‌رسد ویل اسمیت از شوخی کریس راک که به سر بدون موی جیدا اشاره داشته عصبانی شده است. جیدا چندی پیش گفته به دلیل پزشکی تمام موهای خود را از دست داده و از ته زدن موهایش انتخابی برای زیبایی نبوده است.

پس از قطع تصاویر دیده شده که دنزل واشنگتن، تایلور پری و بردلی کوپر سعی کرده‌اند با ویل اسمیت صحبت کرده و او را آرام کنند.

لینک کوتاه : https://farsicnn.com/?p=22954

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • استفاده از آزادی بیان حق شماست، رعایت ادب نشان فرهنگ و شخصیت می باشد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی کلمات رکیک و فحش باشد منتشر نخواهد شد.

خبرنامه

X