به گزارش CNN فارسی ساعتی پیش صدای مهیبی در منطقه بادرود شهرستان نطنز شنیده شده است.درپی این اتفاق برخی از مردم محلی برای مشاهده و کنجکاوی بر اثر صدا و انتشار دود در روستای عباس آباد بادرود تجمع کرده بودند.

برخی رسانه ها عنوان می کنند: شدت انفجار به حدی بود که موج انفجار باعث آسیب به درب بعضی خانه‌ها شده است.

طبق مشاهده میدانی در بادرود این صدا زمان کوتاهی شنیده شده و بعد از آن قطع شده است. همچنین نور شدیدی همزمان در آسمان دیده شده است.

فرماندار نطنز نیز اعلام کرده: هنوز جزئیات دقیقی از این موضوع در دست نیست و به محض مشخص شدن شرح ماجرا اعلام خواهد شد.

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از منطقه، شلیک موشک پدافندی در آسمان منطقه بادرود با هدف آزمایش واکنش سریع نسبت به تهاجم احتمالی شلیک و با هدایت سایت پدافندی منطقه در اسمان منفجر شده است.

فرمانده پدافند هوایی منطقه نطنز گفت: ساعتی پیش برای ارزیابی آمادگی میدانی، یکی از سامانه‌های موشکی منطقه آزمایش شد و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

برای ارزیابی سامانه‌های مستقر در منطقه، این گونه تمرینات در فضای کاملاً امن و با هماهنگی کامل شبکه یکپارچه پدافندی صورت می‌گیرد.

امیر سرتیپ تقی‌خانی سخنگوی ارتش گفت: همان طور که اعلام شد ساعتی پیش برای ارزیابی آمادگی میدانی، یکی از سامانه‌های موشکی میدان آزمایش شد.

او افزود: هدف این آزمایش برای ارزیابی سامانه‌های مستقر در منطقه اجرایی بود.

امیر سرتیپ تقی‌خانی اضافه کرد: این گونه تمرینات در فضای کاملا امن و با هماهنگی کامل شبکه یکپارچه پدافندی صورت می‌گیرد و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

رمضانعلی فردوسی فرماندار نطنز گفت: صدایی شبیه به انفجار در ساعت ۲۰:۱۵ امشب در نطنز شنیده شده است و مسئولان نظامی و انتظامی در حال بررسی منبع و علت این انفجار هستند.

وی افزود: تنها با صراحت می‌توانیم بگویم که خوشبختانه هیچ ضرر مالی و جانی حادث نشده است.

او اضافه کرد: بنده در هنگام این رخداد در حال رانندگی بودم و نتیجه نهایی بررسی‌ها فردا اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید