به گزارش CNN فارسی امارات (Emirates)، بزرگترین شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی، روز پنجشنبه اعلام کرد که قصد دارد توکن های غیرمثلی (NFT) کلکسیونی و کاربردی را با هدف بهبود تعامل با مشتری و درآمد شرکت راه اندازی کند.

این شرکت هواپیمایی همچنین قصد دارد غرفه خود را در نمایشگاه Expo دبی برای پروژه‌های متاورس، NFT و Web3 تغییر دهد. این حرکت با پیشرفت های توسعه اقتصاد دیجیتال در دبی و امارات هماهنگ است.

هواپیمایی امارات مجموعه NFT منتشر می کند

هواپیمایی امارات، حامل پرچم این کشور، پس از اعلام مقررات جامع برای دارایی های دیجیتال، به پذیرش رو به رشد رمزارزها در این کشور پیوست. امارات در ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) اعلام کرد که اولین پروژه های NFT خود را در چند ماه آینده راه اندازی خواهد کرد.

شیخ احمد آل مکتوم (Sheikh Ahmed Al Maktoum)، رئیس و مدیر اجرایی شرکت هواپیمایی امارات، تحولات اقتصادی دیجیتال در کشور، به ویژه در دبی و ابوظبی را تأیید کرد که توسط مقررات و سیاست‌های روشن از سوی نهادهای دولتی پشتیبانی می‌شود.

“امارات همیشه از فناوری‌های پیشرفته برای بهبود فرآیندهای کسب‌وکار، ارتقای پیشنهادات به مشتریان و غنی‌سازی مهارت‌ها و تجربیات کارمندان خود استقبال کرده است.”

علاوه بر این، این شرکت قصد دارد به دنبال فرصت‌های سرمایه‌گذاری در فناوری‌های متاورس، NFT و Web3 باشد تا درآمد خود را افزایش دهد، تجربه بهتری از برند ارائه دهد و کارایی تجاری خود را بهبود بخشد.

امارات همچنین قصد دارد تا غرفه خود در نمایشگاه دبی را به مرکزی برای نوآوری تبدیل کند تا تجربه مبتنی بر متاورس را در پروژه‌های آینده تقویت کند. علاوه بر این، این شرکت هواپیمایی قصد دارد استعدادهای جهانی را برای کار در پروژه های آینده خود استخدام کند. امارات همیشه در پذیرش فناوری های جدید پیشگام بوده است.

هواپیماهای پرچمدار امارات A380 و هواپیمای Boeing 777-300ER در حال حاضر تجربیات واقعیت مجازی را به مشتریان ارائه می دهند. سال گذشته، این شرکت هواپیمایی اپلیکیشن واقعیت مجازی خود را در فروشگاه Oculus راه اندازی کرد.

پذیرش NFT ها در شرکت های غیر Web3 افزایش می یابد

امارات تنها شرکت هواپیمایی نیست که فضای NFT را بررسی می کند. اخیراً، شرکت هواپیمایی استرالیایی Qantas نیز اعلام کرد که مجموعه‌ای از هنرهای دیجیتال را به عنوان توکن‌های غیرمثلی (NFT) عرضه می‌کند. علاوه بر این، صاحبان NFT های Qantas امتیازات این شرکت و سایر جوایز را کسب خواهند کرد.

همچنین شرکت هواپیمایی اسپانیایی Air Europa با شرکت مسافرتی مبتنی بر بلاک چین TravelX برای ارائه بلیط های هواپیمایی NFT به نام NFTickets همکاری کرد.

این حرکت ها در بحبوحه پذیرش رو به رشد فناوری بلاک چین توسط مشاغل سنتی انجام می شود. چندین وام دهنده ریشه دار مانند HSBC و JPMorgan نیز به متاورس ورود کرده‌اند.

این پست دارای یک دیدگاه است

 1. فرهنگ پارسی‌کیا

  .
  قسمت اول از مجموعه نمایش‌های صوتی “گورکن”
  .
  پیشنهاد بهتر!
  .
  نمایش صوتی بر پایه رمز داده.
  .
  نویسنده و‌ کارگردان: محمد مفیدی
  بازیگران: بابک کریمی و بیژن بنفشه‌خواه
  مدیر فنی: فرهنگ پارسی‌کیا
  مدیران هنری: فرشید پارسی‌کیا و استودیو پارسی
  مدیر تولید: داریوش غلامی
  تدوین: مهدی رجبلو
  صدابردار: حیدر صفدری
  .
  لازم به ذکر است که این نمایش در پلتفرم اوپن‌سی و رسانه‌های مرتبط با گالری دنا ارایه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید