به گزارش CNN فارسی معاون مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان روز سه‌شنبه افزود: نزدیک ساعت سه بامداد امروز در پی گزارش دریافتی از مرکز ۱۱۵ برخورد اتوبوس و تریلی اعلام شد.

سیدمنصور میرابوطالبی ادامه داد: پس از دریافت ماموریت، ۲ خودروی عملیاتی از پایگاه شهدای امدادگر (عوارضی کاشان) و ۲ خودرو از پایگاه شهید کریمیان (مسجد شهدا) در قالب چهار تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر به کیلومتر ۱۰ آزادراه کاشان به قم اعزام شد.

به گفته وی، در این حادثه هشت نفر در دم جان باختند و ۱۵ مصدوم نیز از سوی کارکنان اورژانس ۱۱۵ و یک مصدوم توسط داوطلبان جمعیت هلال احمر به بیمارستان انتقال یافتند.

معاون مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار داشت: در این حادثه، رهاسازی ۲ نفر از سوی تیم‌های امداد و نجات هلال احمر و آتش نشانی با استفاده از اقدام‌های فنی و ست نجات هیدرولیک انجام شد.

وی اضافه کرد: تیم های هلال احمر تثبیت صحنه و نور دهی محیط حادثه را نیز برعهده داشتند.

۱۶ نفر مصدوم حادثه تصادف اتوبوس با تریلر در آزاد راه کاشان_قم به اورژانس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان منتقل و در این مرکز بستری شدند.

رئیس مرکز آموزشی درمانی شهید بهشتی کاشان، گفت: این مصدومان در بدو ورود در اورژانس این مرکز بستری شدند که ۵ نفر از آنان که حالشان وخیم تر بود پس از انجام اقدامات اولیه به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شدند.

دکتر ابوالفضل شجاعی افزود: ۲ نفر از مصدومان نیز که کودک بودند به بخش اطفال منتقل شدند و ۹ نفر از مصدومان شرایط عمومی مساعدی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید