• امروز : شنبه - ۴ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : Saturday - 25 June - 2022

ترور یا پرتاب از بالکن یک افسر دیگر نیروی قدس

  • کد خبر : 26926
ترور یا پرتاب از بالکن یک افسر دیگر نیروی قدس
در پی انتشار خبر هلاکت یکی دیگر از سرکردگان نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران به نام علی اسماعیل‌زاده در کرج و اخبار منتشره در فضای مجازی پیرامون حذف فیزیکی این پاسدار توسط اطلاعات سپاه؛ رسانه های حکومتی به تناقض‌گویی افتاده و هر کدام به تأیید و سپس تکذیب آن پرداختند.

به گزارش CNN فارسی ، خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی در حالی «گزارش های مربوط به ترور این پاسدار» را به «رسانه‌های معاند» منتسب کرد که کانال عماریون از سایت های نزدیک به محافل امنیتی در ابتدا از مرگ یک عضو نیروی قدس در اثر ترور خبر داد و سپس با حذف این خبر؛ مرگ این پاسدار را خودکشی نامید.

از رسانه‌های نزدیک به نیروی قدس سپاه، با انتشار خبر «مرگ مشکوک» سرهنگ اسماعیل‌زاده در اثر سقوط از بالکن خانه‌اش در غرب تهران، نوشت: «ترور او تأیید نشده و علت مرگ مشخص نیست».

این ضد و نقیض گویی‌ها در رسانه های حکومتی در حالی ادامه دارد که برخی منابع خبری گزارش دادند: «پس از کشته شدن سرهنگ صیاد خدایی، اطلاعات سپاه پاسداران که به‌دنبال سرنخ‌هایی در داخل نیروی قدس بوده است، به سرهنگ علی اسماعیل‌زاده مشکوک شده و او را به نشت اطلاعات به سرویس‌های اطلاعاتی متهم کرده‌اند و تصمیم به حذف فیزیکی او با توسل به صحنه‌سازی خودکشی گرفته است».(فیلم زیر)

روزنامه شرق‌الاوسط اخیرا پس از ترور پاسدار صیاد خدايی در تهران نوشته بود همه سرکردگان «سپاه قدس» تحت تعقیب‌ هستند.

 

لینک کوتاه : https://farsicnn.com/?p=26926

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • استفاده از آزادی بیان حق شماست، رعایت ادب نشان فرهنگ و شخصیت می باشد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی کلمات رکیک و فحش باشد منتشر نخواهد شد.

خبرنامه

X